Fat Kangxi (1662-1722)

Fat Kangxi (1662-1722)
Fat Kangxi (1662-1722)
Fat Kangxi (1662-1722)
Fat Kangxi (1662-1722)
Fat Kangxi (1662-1722)
Fat Kangxi (1662-1722)

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 16/1700-tal, Kangxi, dekor i imari med motiv av blommor och krabbor, diameter 35 cm

Lagningar

292597

2015-02-13