Albert Johansson, målning

Albert Johansson, målning
Albert Johansson, målning

Klubbat för:

168 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Rymdcirkus, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1961, ristat och bemålat betongspackel med sand på pannå, 91 x 181,5 cm.
Proveniens: Stockholms Auktionsverk, 2009

292609

2015-03-21