Oljemålning med interiörscen

Oljemålning med interiörscen
Oljemålning med interiörscen
Oljemålning med interiörscen
Oljemålning med interiörscen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia efter äldre förlaga, 18/1900-tal, interiörscen, olja på duk, 97x76 cm

dubblerad, restaurerad

292611

2015-02-13