Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stadshuset i Stockholm, stämpelsignerad Jolin, färglitografi, 334/360, 36x56 cm

292617

2015-02-13