Albert Johansson - målning
Klubbat för:
50 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Siddhas, monogramsignerad och daterad på baksidan Aj-57. Limfärg på pannå, 100 x 200 cm
Proveniens: Dir. Rydheborg, Stockholm. Stockholms Auktionsverk, 2012
292622
2015-03-21