Albert Johansson, målning

Albert Johansson, målning
Albert Johansson, målning

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Aniara - Ängel - Poetissan, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson Sweden 1961, blandteknik limfärg/akvariesand/betongspackel på pannå, 150 x 122 cm

292626

2015-03-21