Albert Johansson - bemålat assemblage

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Stapelvara II, signerad och daterad på baksidan 1970, bemålat assemblage på pannå, 82 x 97 cm

292630

2015-03-21