Klubbat för:
26 000 SEK
Schätzwert
30 000 SEK
Beschreibung
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Fysionomik Nr 18, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1967, bemålat assemblage på pannå, 51,5 x 67 cm
Proveniens: Bukowski Auktioner
Zustandsbeschreibung
292645
2015-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner