Albert Johansson, bemålat assemblage

Klubbat för:

26 000 SEK

Schätzwert

30 000 SEK

Beschreibung

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Fysionomik Nr 18, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1967, bemålat assemblage på pannå, 51,5 x 67 cm
Proveniens: Bukowski Auktioner

Zustandsbeschreibung

292645

2015-03-21