Albert Johansson, bemålat assemblage

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Kollektiv I, signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1964, bemålat assemblage på pannå, 85 x 82 cm

292646

2015-03-21