Liggande kvinna brons

Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons
Liggande kvinna brons

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Liggande kvinna, otydligt signerad, brons, höjd 11,5, längd 27 cm

292655

2015-02-13