Oleg Nourpeissov oljemålning

Oleg Nourpeissov oljemålning
Oleg Nourpeissov oljemålning
Oleg Nourpeissov oljemålning
Oleg Nourpeissov oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

10 000 SEK

OLEG NOURPEISSOV (född 1962): "White wine with cheeze", signerad och daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 72x59 cm

292657

2015-02-13