Slas
2015-02-13
292688
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON, SLAS (1928-2008): Utsikt mot Skeppsbron i Stockjholm, signerade och daterade Stig Claesson -80, numrerad 12/60, färglitografi, ca 60x90 cm