Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Inslagen målning, signerad och numrerad, färglitografi, 65/75, bladmått ca 61x89 cm

Trasigt glas

292689

2015-02-13