Skåp 1900-tal

Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP / HIGHBOARD, 1900-talets mitt, underrede i bjök med skiva i almfanér, nyckelbussningar i mässing, tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan samt lådor, höjd 114, 154x45 cm

Skiva med fanérskador och lagningar, slitage

292691

2015-02-16