Torsten Andersson oljemålning

Torsten Andersson oljemålning
Torsten Andersson oljemålning
Torsten Andersson oljemålning
Torsten Andersson oljemålning
Torsten Andersson oljemålning
Torsten Andersson oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON (1926-2009): Komposition, signerad och daterad Torsten -51, olja på duk, 32 x 16 cm

292693

2015-02-19