Albert Johansson

Albert Johansson
Albert Johansson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 71/90, färgetsning, plåtmått 48x60 cm

Skadat glas

292694

2015-02-13