Albert Johansson
2015-02-13
292694
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 71/90, färgetsning, plåtmått 48x60 cm
Skadat glas