Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003): "-Oh La Vache!", signerad och daterad Figge 1951, blandteknik på papper, 22,5 x 28,5 cm
Oramad, ojämna papperskanter, monterat i hörnen på annat papper
292705
2015-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här