Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS VIKSTEN (1926-1987): "Jag", signerad och daterad Hans Viksten 13/5 -65, blandteknik på papper, 29,5 x 21 cm
Oramad, monterad i passepartout.
292712
2015-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här