Torsten Andersson blyertsteckning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN ANDERSSON (1926-2009): Komposition, signerad Torsten, blyerts på papper, 46,5 x 38 cm

Oramad. Avrivna hörn i överkanten, veck, slitage

292713

2015-02-19