Strindbergslampa

Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa
Strindbergslampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, s.k. Strindbergslampa, omkring 1900-talets mitt, stomme i mässing samt trä, höjd inkl kupa ca 44 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

292732

2015-02-14