Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 2+1 st, MENYHÅLLARE, bemålat och förgyllt glas, 1800-tal, menyhållare märkt le Hosey, rue de la Puis?, Paris, höjd ca 8-28 cm
Parvas med fotspricka, nötningar på gulddekoren
292741
2015-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här