Vaser samt menyhållare

Vaser samt menyhållare
Vaser samt menyhållare
Vaser samt menyhållare
Vaser samt menyhållare
Vaser samt menyhållare
Vaser samt menyhållare

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2+1 st, MENYHÅLLARE, bemålat och förgyllt glas, 1800-tal, menyhållare märkt le Hosey, rue de la Puis?, Paris, höjd ca 8-28 cm

Parvas med fotspricka, nötningar på gulddekoren

292741

2015-02-14