Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1950/60-tal, fanérad i teak, 6 lådor varav översta med lås, höjd 116, 42x81 cm
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken, ytslitage, skivans bakre högerhörn med fanerskada
292744
2015-02-14