Teakbyrå 1950/60-tal

Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal
Teakbyrå 1950/60-tal

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, 1950/60-tal, fanérad i teak, 6 lådor varav översta med lås, höjd 116, 42x81 cm

Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken, ytslitage, skivans bakre högerhörn med fanerskada

292744

2015-02-14