Golfmotiv litografier

Golfmotiv litografier
Golfmotiv litografier
Golfmotiv litografier
Golfmotiv litografier
Golfmotiv litografier
Golfmotiv litografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 st, golfmotiv betitlade "Flamingo Boogie", "Birdie", "Eagle", otydligt signerade, färglitografier, ur en 180-serie, varierande mått, max 23,5x29 cm

292746

2015-02-14