Henry Moore

Henry Moore
Henry Moore

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986): Får, etsning, signerad Moore, numrerad 53/80, 18,5x25 cm

292748

2015-02-14