Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHNNY DE ROODEN, vas, stengods, 1960-tal, Jan De Rooden och Johnny Rolf - "Johnny De Rooden", reliefdekor, 3 öppningar, signerad JR samt Gustavsberg, höjd 10 cm
Smärre glasyrdefekt
292771
2015-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här