Vas Johnny de Rooden 1960-tal

Vas Johnny de Rooden 1960-tal
Vas Johnny de Rooden 1960-tal
Vas Johnny de Rooden 1960-tal
Vas Johnny de Rooden 1960-tal
Vas Johnny de Rooden 1960-tal
Vas Johnny de Rooden 1960-tal
Vas Johnny de Rooden 1960-tal
Vas Johnny de Rooden 1960-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHNNY DE ROODEN, vas, stengods, 1960-tal, Jan De Rooden och Johnny Rolf - "Johnny De Rooden", reliefdekor, 3 öppningar, signerad JR samt Gustavsberg, höjd 10 cm

Smärre glasyrdefekt

292771

2015-02-14