James Coignard olja

James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja
James Coignard olja

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 64x51 cm

292774

2015-02-14