Sven Erixson oljemålning

Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning
Sven Erixson oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN ERIXSON (1899-1970): Stilleben med ålskinn på bord, signerad Sven Erixson, olja på pannå, 33 x 42 cm

292781

2015-02-17