Ardy Strüwer Lithographic Dreams
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "Lithographic Dreams", mapp med 3 st blad, "Flowering Dream" "Dreaming Torso" "Swedish Torso", signerade Ardy Strüwer, I/XXX HC, färglitografier, bladmått 53x43 cm
I originalmapp
292787
2015-02-14