Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Skärgårdsidyll, signerad Erdtman, olja på duk, 54 x 100 cm

Smärre färgbortfall

292788

2015-02-17