Erik Dahlgren akvarell

Erik Dahlgren akvarell
Erik Dahlgren akvarell
Erik Dahlgren akvarell
Erik Dahlgren akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHLGREN, Erik (1887-?): Sommarkväll, Norrtälje Rosätra gård, signerad och daterad E Dahlgren, akvarell, 42x55 cm

292794

2015-02-15