Byrå Haupt-kopia
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Haupt-kopia, fanerad i olika träslag, förgyllda beslag, lådan brännmärkt Carl Löfwing&Söner, höjd 87, 112x50 cm, nyckel finns
Smärre fanerskador, nyckel finns att hämta på utlämningen
292798
2015-02-15