Byrå Haupt-kopia

Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia
Byrå Haupt-kopia

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Haupt-kopia, fanerad i olika träslag, förgyllda beslag, lådan brännmärkt Carl Löfwing&Söner, höjd 87, 112x50 cm, nyckel finns

Smärre fanerskador, nyckel finns att hämta på utlämningen

292798

2015-02-15