Brickbord rokokostil
2015-02-15
292801
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRICKBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, valnöt, skulpterad dekor, bordsskiva med intarsiadekor, bricka i glas, höjd 50, 80x55 cm
Ytskador, krackelyr