Fåtöljer i skinn

Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn
Fåtöljer i skinn

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, betsad stomme, sits och rygg i flätat skinn, sitthöjd ca 35 cm

Ytskador

292802

2015-02-15