Tavlor i pietra dura-teknik

Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik
Tavlor i pietra dura-teknik

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLOR, 2 st, 1900-talets början, pietra dura, fåglar, 22,5x22,5 cm

Skador, ett hörnglas skadat(delar medföljer)

292808

2015-02-15