Roberto Domingo Y Fallola oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO DOMINGO Y FALLOLA (1883-1956): Mansporträtt, signerad, olja på duk, 33x27 cm

Duklagning

292812

2015-02-15