Plaketter jade Kina

Plaketter jade Kina
Plaketter jade Kina
Plaketter jade Kina
Plaketter jade Kina

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAKETTER, 2 st., jade, (en med metallkläppar), Kina, 1900-talets mitt, längd 6-6,5 cm

Slitage

292821

2015-02-18