Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Blommor i kopp", monogramsignerad och daterad -72, olja på duk uppfordrad på papp, ca 28,5 x 26,5 cm

292841

2015-02-15