Per Åke Persson foto
2015-02-15
292843
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PERSSON, Per-Åke (född 1950): "Morning over Manhattan Bridge", fotografi, signerad Per-Åke Persson och daterad á tergo november 2014, numrerad 2/10, ca 40x99 cm