Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): Trädgård, signerad F Tilpo, olja på duk, 36x60 cm

292847

2015-02-15