Bouillottelampa i mässing

Bouillottelampa i mässing
Bouillottelampa i mässing
Bouillottelampa i mässing
Bouillottelampa i mässing
Bouillottelampa i mässing
Bouillottelampa i mässing

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOUILLOTTELAMPA, 1800-tal, för två ljus, mässing, höj- och sänkbar svartackerad plåtskärm, höjd ca 40 cm

Bristningar, bucklor

292854

2015-02-15