Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN LIDBERG (1944-2009): "Metare på brygga", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, rammått 50x39 cm

292859

2015-02-15