Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FRULS TILPO (född 1960): "Husor", signerad F Tilpo, olja på pannå, 38x46 cm, oramad

Kuntoraportti

292864

Päivämäärä:

2015-02-15