Fruls Tilpo oljemålning
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FRULS TILPO (född 1960): "Husor", signerad F Tilpo, olja på pannå, 38x46 cm, oramad
Kuntoraportti
292864
Päivämäärä:
2015-02-15