Fruls Tilpo oljemålning
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FRULS TILPO (född 1960): "Businesclass", signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 80x65 cm, oramad, utställningsetikettmärkt Liljewalchs 1997
Kuntoraportti
292866
Päivämäärä:
2015-02-15