Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FRULS TILPO (född 1960): "Businesclass", signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 80x65 cm, oramad, utställningsetikettmärkt Liljewalchs 1997

Kuntoraportti

292866

Päivämäärä:

2015-02-15