Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRULS TILPO (född 1960): "Blomsterfonden", signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 38x46 cm, oramad, utställd galleri Arnstedt och Kullgren 2001

292870

2015-02-15