Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRULS TILPO (född 1960): "Naken tomte", signerad Tilpo, olja på duk, 90x70 cm, oramad

Färgbortfall

292875

2015-02-15