Karmstolar i rokoko
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 stycken snarlika, rokoko, 1700-tal, bronserade, skuren dekor med fleuroner, stoppade sitsar, klädsel i rutig textil, sitthöjd 43 cm
Slitage, färgbortfall, senare klädsel
292878
2015-02-15