Karmstolar i rokoko

Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko
Karmstolar i rokoko

Klubbat för:

20 000 SEK

10 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 stycken snarlika, rokoko, 1700-tal, bronserade, skuren dekor med fleuroner, stoppade sitsar, klädsel i rutig textil, sitthöjd 43 cm

Slitage, färgbortfall, senare klädsel

292878

2015-02-15