François Arnal (1924-2012)

François Arnal (1924-2012)
François Arnal (1924-2012)
François Arnal (1924-2012)
François Arnal (1924-2012)
François Arnal (1924-2012)
François Arnal (1924-2012)

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FRANCOIS ARNAL (1924-2012): "C´est fini", olja på duk, signerad Arnal, 80x100 cm

292884

2015-02-15