Igael Tumarkin

Igael Tumarkin
Igael Tumarkin
Igael Tumarkin
Igael Tumarkin

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IGAEL TUMARKIN (född 1933): Komposition, blandteknik, signerad och daterad Tumarkin -59 a tergo, 65x80 cm

En lös del

292886

2015-02-15