Dan Wolgers färglitografi

Dan Wolgers färglitografi
Dan Wolgers färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAN WOLGERS (född 1955): "Vintergatan", signerad Dan Wolgers, numrerad 27/50, färglitografi, 51x51 cm

292900

2015-02-15